Brazilian Booty HOME

59,99 

Dailių, išraiškingų sėdmenų formavimas!

Sporto lokacija: Namuose  
Nori sportuoti sporto salėje? Spausk čia!
Treniruočių tipas: Standartinės jėgos treniruotės 

Jėgos treniruočių metu tarp kiekvienos serijos ir pratimo yra daroma pertrauka. 1 serija yra nurodytas skaičius pakartojimų. Pavyzdžiui, jeigu yra nurodyta pratimą atlikti 4 serijas x 12 pakartojimų, tai reiškia, kad atlikusi reikiamus pratimo judesius 12 kartų, turi apie minutę pailsėti, o pailsėjusi, tęsti kitą seriją, kol padarysi visą nurodytą serijų skaičių. Tuomet tarp pratimų taip pat yra poilsis apie 3–5 min.

Sportinė patirtis: Pažengusioms  
Treniruočių grafikas: 4 per savaitę po ~50 min.  
Plano trukmė: 31 diena  

Aktyvavusi planą, gausi prieigą prie projekto vidinės sistemos, kurioje rasi savo sporto
programą, mitybos planą ir visas narių privilegijas. Prieiga prie sistemos bus aktyvi 31 dieną.
Aktyvuoti planą reikia per 14 dienų nuo įsigijimo.

Aprašymas

Išraiškingas užpakaliukas bene kiekvienos, mūsų, moterų, siekiamybė. Bėgant laikui, užpakaliuko raumenys praranda stangrumą ir formą, tad rūpintis juo, jei norima išlaikyti gražius sėdmenis, tikrai reikia!

Mes paruošėme sporto programą, kuri labai tikslingai padės „pakelti“ sėdmenis, mitybos planą, kurio patiekalais tikrai mėgausies, ir nufilmavome įdomius seminarus su specialistais, kad žinotum, kas veikia siekiant gražių bei stangrių sėdmenų!

Šiame plane tavęs laukia:

Efektyvi treniruočių programa

4 savaičių sporto programa, sudaryta iš skirtingų treniruočių, kurios bus kaskart unikalios ir įdomios.

Treniruočių metu kryptingai dirbsime su sėdmenimis, tačiau taip pat nepamiršime ir viršutinės kūno dalies raumenų, kad palaikytume tonusą.

Pasirūpink, kad treniruočių metu turėtum sunkius svarmenis! Kojos – didelė raumenų grupė, kuriai reikia didelio pasipriešinimo, kad gautume gerą rezultatą. Gali naudoti girą, štangą arba įsigyti keičiamo svorio svarmenis.

Treniruotėms tau reikės pasipriešinimo gumų, espanderio,  svarmenų, giros arba keičiamo svorio svarmenų. Jeigu ko nors neturi, gali įsigyti čia su 15 proc. nuolaida.

Įvairovės kupinas mitybos planas ir papildomi receptai!

4 savaičių mitybos planas su skaniais ir lengvai paruošiamais receptais. Kiekviena diena sudaryta iš 5 patiekalų, na o dėl didžiulės receptų įvairovės savo mėgstamus patiekalus ras kiekviena.

Mitybos planą galėsi pasirinkti pagal savo mitybos tipą (visavalgė, peskovegetarė, veganė).

Papildomai savo paskyroje rasi: pagalbinį 3 patiekalų mitybos planą, sezoninius bei cheat day receptus ir kitą vertingą informaciją sveikos mitybos tema!

Atskirų kursų verti seminarai ir straipsniai

Profesionaliai nufilmuoti seminarai su projekto įkūrėja ir specialistais bei mūsų specialistų rašyti straipsniai. Seminaruose diskutuojame aktualiomis sporto, mitybos ir psichologijos temomis.

Sužinosi:

  • apie lietuvišką mitybą ir braziliškus sėdmenis – ar tai išvis suderinama?
  • visą tiesą apie papildus – ką pirkti verta ir ko ne.
  • kur ieškoti palaikymo siekiant savo tikslo.
  • kaip taisyklingai ir tikslingai sportuoti norint gero rezultato.

Čia tik kelios temos iš mūsų visos medijos, kuria galėsi nevaržomai mėgautis viso savo plano metu.

Išskirtinė kokybė ir patogumas mobiliojoje programėlėje!

Mes sukūrėme mobiliąją programėlę, kad tau būtų ypač patogu viską turėti vienoje vietoje.

Treniruotės metu galėsi užsirašyti, su kokiu svoriu atlieki pratimą, pasižymėti atliktas serijas, net keisti jų skaičių, skaityti pratimo atlikimo aprašymą, o jei norėsi – programėlė pati už tave skaičiuos atliekamus pakartojimus ir užduos tempą!

Nuolatinis bendruomenės palaikymas

Tu niekada nesijausi viena!

Prisijungus prie mūsų bendruomenės, tavęs lauks projekto koordinatorės, mitybos specialistė, sporto treneris bei didelė moterų bendruomenė, kuri motyvuoja ir neleidžia pasiduoti!

Tapk pati sau skani.

Pradėkime tavo pokyčių kelią!