Skip to main content

Dažniausiai užduodami klausimai

Planai

Iš ko susideda „Project Me” planai?

Aktyvavusi bet kurį planą, mūsų mobilioje programėlėje užpildysi savo profilį ir gausi tau tinkamiausią:

 1. Sporto programą;
 2. Mitybos planą;
 3. Prieigą prie motyvuojančios ir palaikančios moterų bendruomenės;
 4. Galimybę užduoti klausimus sporto ir mitybos specialistams;
 5. Prieigą prie profesionaliai nufilmuotų seminarų sporto, mitybos, psichologijos ir kitomis temomis su mūsų specialistais;
 6. Prieigą prie mūsų specialistų rašytų straipsnių aktualiausiomis temomis Tavo tikslui pasiekti;

Ar skirti sukurti tik moterims?

Taip. Ir tokį sprendimą priėmėme ne be reikalo!

Jau nuo pirmos „Project Me” supratome, kad norime teikti neprilygstamos kokybės paslaugas. Dėl šios priežasties nusprendėme nesiblaškyti ir kurti planus, kurie yra iki smulkmenų apgalvoti ir skirti būtent moterims.

Toks sprendimas taip pat leidžia pasiūlyti išskirtinę moterų bendruomenę, kurioje sukuriame saugią atmosferą dalintis mintimis, motyvacija. ❤️

 

Iš ko susidės mano mitybos planas?

Po įsigijimo, atsakiusi į klausimus programėlėje, gausi 4 savaičių mitybos planą, kuris susidės iš skanių, sveikų ir lengvai pagaminamų receptų su nuotraukomis ir gaminimo instrukcijomis.

Kiekvienoje dienoje bei recepte bus apskaičiuotos kalorijos ir makroelementai. 

Mitybos plane taip pat rasi aktualią informaciją, palengvinančią plano laikymąsi: patarimus ir maisto produktų rekomendacijas.

O taip pat papildomai Tavęs lauks:

 • 3 valgymų per dieną mitybos planas, jeigu tą dieną nesigaus valgyti 4 ar 5 kartus;
 • Nuolat atsinaujinantys sezoninių receptų gidai;
 • „Cheat day” receptų gidas.

Noriu mesti svorį, ar reikės jaustis alkanai?

Tikrai ne. Mūsų mitybos planai sudaryti taip, kad nesijaustum alkana. Pagal plano receptus gaminti patiekalai sotūs, tačiau padės neviršyti reikalingos kalorijų normos, o tai padės atsispirti užkandžiavimų pagundai bei išlikti produktyvia visą dieną!

Turiu sveikatos problemų, ar galiu dalyvauti projekte?

Mūsų specialistų komanda visada pasirengusi pakonsultuoti, tad turėdama sveikatos problemų drąsiai parašyk mums – padėsime išsirinkti tinkamiausią planą arba pakonsultuosime, kur kreiptis jeigu pasiūlyti plano Tavo atveju negalėsime.

Ar įsigijusi planą, matysiu jį visuose savo įrenginiuose?

Taip. Įsigijusi planą galėsi naudotis programėle visuose savo įrenginiuose.

Programėlė veikia tiek Android, tiek Apple (iOS) mobiliuose įrenginiuose. Jeigu nori viską matyti dideliame ekrane – atsidaryk programėlę per kompiuterį ar planšetę, nuoroda: https://app.projectme.lt

Susirgau, negaliu sportuoti, ar galiu laikinai sustabdyti planą?

Taip *. Savo „Project Me“ paskyros nustatymuose paspausk mygtuką „Laikinai sustabdyti narystę“. Mūsų komanda laikinai sustabdys tavo planą (narystę) ir pratęs jį iki prašyme pateikto termino.

* Išskyrus tais atvejais, jeigu narystę įsigijai ne adresu https://app.projectme.lt/, o tiesiai per mobiliąją programėlę.

Tokiais atvejais mygtuko „Laikinai sustabdyti narystę“ programėlėje nematysi, kadangi „Project Me“ neturi teisės valdyti narysčių, užsakytų per „Apple“ ar „Google Play“ narysčių valdymo sistemas.

Dėl šios priežasties rekomenduojame narystes įsigyti mūsų internetiniame puslapyje, o jeigu visgi įsigijai per mobiliąją programėlę ir nori ją laikinai sustabdyti – parašyk mums žinutę, pagelbėsime! ❤️

Žindau, ar galiu dalyvauti projekte?

Taip, jeigu Tave prižiūrintis gydytojas leidžia sportuoti.

Šiuo periodu yra itin svarbi pilnavertė ir sveika mityba, tad pateikiame rekomendacinę informaciją žindančioms mamoms bei mitybos planus kupinus įvairių receptų pasirinkimui pagal skonį ir galimybes.

Taip pat, labai svarbu į sportinį režimą įeiti palengva ir turėti galimybę pasikonsultuoti su specialistais, būtent dėl to bendruomenės susirašinėjime galėsi užduoti rūpimus klausimus ne tik mitybos specialistei, bet ir sporto treneriui.

Laukiuosi, ar galiu dalyvauti projekte?

Šiuo periodu rekomenduojame sportuoti ir vadovautis mitybos planais tik su asmeninio gydytojo leidimu bei priežiūra. Jeigu gydytojas leidžia sportuoti, parašykite mums per susirašinėjimą arba el. paštu pagalba@projectme.lt. Mūsų specialistai peržiūrės Tavo atvejį ir pasiūlys tinkamiausią sprendimą.

Kam skirtas šis projektas?

„Project Me“ yra skirtas moterims, norinčioms pradėti gyventi sveikiau, sportuoti, tobulinti savo kūno formas bei ieškančioms motyvuojančios ir palaikančios bendruomenės, kurioje siekiama tų pačių tikslų.

Man dar nėra 18 metų, ar galiu dalyvauti projekte?

„Project Me“ sporto ir mitybos planai yra skirti merginoms ir moterims nuo 18 metų. Jeigu dar nesi sulaukusi 18 metų, rekomenduojame sportuoti ir maitintis su asmeninio trenerio priežiūra.

Sergu cukriniu diabetu, ar galiu dalyvauti projekte?

Prieš dalyvaujant projekte, rekomenduojame apie tai pasikonsultuoti su gydytoju. Taip pat norėtume pateikti mūsų mitybos specialistės pateiktas mitybos rekomendacijas sergant I tipo diabetu. Tikimės, kad jos bus naudingos renkantis sveikesnį gyvenimo būdą nepaisant ligos. Failą su rekomendacijomis gali atsiųsti paspaudusi šią nuorodą.

Ar rodomi dalyvių rezultatai yra tikri?

Taip. Padėjome jau daugiau nei 5000 moterų pasiekti norimus pokyčius.
Vidinėje dalyvių bendruomenėje galėsi susipažinti su ne viena iš įspūdingus rezultatus pasiekusių dalyvių. Mūsų bendruomenės dalyvės mielai dalinasi motyvacija ir patarimais, kaip pasiekti tokių pat rezultatų!

Plano įsigijimas ir narystės

Kuo skiriasi planai nuo narysčių?

Narystės skirtos toms, kurios planuoja dalyvauti projekte ilgiau nei vieną mėnesį ir taip sutaupyti! Įsigijusi narystę, kiekvieną mėnesį galėsi rinktis vis kitą planą, o mėnesinis mokestis bus žemesnis nei įsigyjant vieno mėnesio planą.

Pavyzdžiui:
„Fat Burn HOME”, „Weight Loss HOME” ir „Anti-Cellulite HOME” planai kainuoja po 59,99 Eur.

Įsigijusi 3 mėnesių narystę už 134,99 Eur., galėsi kiekvieną mėnesį rinktis vis kitą planą, tad plano kaina gausis vos 44,99 Eur/mėn.

Kaip įsigyti narystę?

Įsigyti narystę gali adresu: https://app.projectme.lt/#/memberships

Įsigijusi narystę, visą informaciją kaip prisijungti prie sistemos bei įsirašyti mobiliąją programėlę gausi el. paštu. ❤️

Ar įsigijus planą internetiniame puslapyje, kitą mėnesį automatiškai nusiskaičiuos narystės mokestis?

Ne! Narystės mokestis yra mokamas tik tais atvejais, jeigu įsigyji narystę. Įsigijusi konkretų planą mūsų internetiniame puslapyje (pvz.: „Fat Burn HOME”), prieigą prie projekto turėsi 31 dieną nuo plano aktyvacijos momento, o 31 dienai praėjus, prieiga bus išjungta, o narystės mokestis nebus nuskaičiuotas.

Kaip nutraukti narystę?

Narystę nutraukti gali bet kada iki kito apmokėjimo termino.

 1. Prisijunk prie savo paskyros sistemoje adresu https://app.projectme.lt
 2. Savo paskyros meniu spausk mygtuką „Narystės valdymas”;
 3. Atsidariusiame narystės valdymo lange spausk mygtuką „Cancel plan”;

Nutraukus narystę, prieigą prie projekto turėsi tol, kol baigsis apmokėtas terminas. Apmokėtam terminui pasibaigus, prieiga prie projekto bus išjungta, o narystės mokestis nebus nuskaičiuotas.

Susirgau / atostogauju – ar galiu laikinai sustabdyti planą arba narystę?

Taip *. Savo „Project Me“ paskyros nustatymuose paspausk mygtuką „Laikinai sustabdyti narystę“. Mūsų komanda patvirtins Tavo prašymą, o tęsti dalyvavimą projekte galėsi nuo prašyme pateiktos grįžimo datos.

* Išskyrus tais atvejais, jeigu narystę įsigijai ne adresu https://app.projectme.lt/, o tiesiai per mobiliąją programėlę. Tokiais atvejais mygtuko „Laikinai sustabdyti narystę“ programėlėje nematysi, kadangi „Project Me“ neturi teisės valdyti narysčių, užsakytų per „Apple“ ar „Google Play“ narysčių valdymo sistemas. Dėl šios priežasties rekomenduojame narystes įsigyti mūsų internetiniame puslapyje, o jeigu visgi įsigijai per mobiliąją programėlę ir nori ją laikinai sustabdyti – parašyk mums žinutę, pagelbėsime! ❤️

Mobili programėlė

Ar programėle galėsiu naudotis ir savo kompiuteryje, ir telefone?

Taip, „Project Me“ narės gali naudotis programėle tiek mobiliajame telefone, tiek per interneto naršyklę savo asmeniniame kompiuteryje (planšetėje).

Kokiuose įrenginiuose veikia mobili programėlė?

Programėlė veikia tiek Android, tiek Apple (iOS) mobiliuose įrenginiuose. Jeigu nori viską matyti dideliame ekrane – atsidaryk programėlę per kompiuterį ar planšetę, nuoroda: https://app.projectme.lt

Kur buvo kurta mobili programėlė?

Mūsų programėlė buvo kurta Lietuvoje, vidinėje „Project Me” komandoje.

Tai leidžia mums nuolat įsiklausyti į dalyvių poreikius ir pasiūlyti geriausius, patogiausius ir inovatyviausius sprendimus, padedančius patogiai laikytis įsigyto plano. 🤩

Tai pirma tokio lygio mobili programėlė lietuviškame sporto ir mitybos projekte.

 

Tapk pati sau skani.

Išsirink planą ir prisijunk prie mūsų!