Skip to main content

Dažnai užduodami klausimai

Bendri

Kam skirtas šis projektas?

„Project Me“ yra skirtas šiuolaikiškoms moterims, norinčioms greitai ir efektyviai patobulinti savo kūno formas, išmokti taisyklingai sportuoti, sveikai maitintis bei ieškančios motyvuojančios ir palaikančios bendruomenės, kurioje kartu siekiama tų pačių tikslų.

Padėjome jau 5000 moterų pasiekti savo tikslus. Pirmuosius rezultatus mūsų dalyvės pamato dar pirmą dalyvavimo projekte mėnesį.

Iš ko susideda „Project Me” planai?

Aktyvavusi bet kurį planą, mūsų mobilioje programėlėje užpildysi savo profilį ir gausi tau tinkamiausią:

 1. Sporto programą;
 2. Mitybos planą;
 3. Prieigą prie motyvuojančios ir palaikančios moterų bendruomenės;
 4. Galimybę užduoti klausimus sporto ir mitybos specialistams;
 5. Prieigą prie profesionaliai nufilmuotų seminarų sporto, mitybos, psichologijos ir kitomis temomis su mūsų specialistais;
 6. Prieigą prie mūsų specialistų rašytų straipsnių aktualiausiomis temomis Tavo tikslui pasiekti;

Kaip išsirinkti man tinkamiausią planą?

Pasikonsultuoti dėl tinkamiausio plano gali parašydama mums internetinio puslapio susirašinėjime arba el. paštu pagalba@projectme.lt

Jeigu išsirinkti nori itin greitai, Tau padės mūsų paruoštas testas, kurį užpildžiusi gausi plano rekomendaciją. Planą rasi čia paspaudusi šią nuorodą: https://projectme-surveys.typeform.com/planai

Ar planai skirti tik moterims?

Taip. Ir tokį sprendimą priėmėme ne be reikalo!

Jau nuo pirmos „Project Me” dienos supratome, kad norime teikti neprilygstamos kokybės paslaugas. Dėl šios priežasties nusprendėme nesiblaškyti ir kurti planus, kurie yra iki smulkmenų apgalvoti ir skirti būtent moterims.

Toks sprendimas taip pat leido pasiūlyti išskirtinę moterų bendruomenę, kurioje sukuriame saugią atmosferą dalintis mintimis, motyvacija. ❤️

Ar rodomi dalyvių rezultatai yra tikri?

Taip. Padėjome jau daugiau nei 5000 moterų pasiekti norimus pokyčius.
Vidinėje dalyvių bendruomenėje galėsi susipažinti su ne viena iš įspūdingus rezultatus pasiekusių dalyvių. Mūsų bendruomenės dalyvės mielai dalinasi motyvacija ir patarimais, kaip pasiekti tokių pat rezultatų!

Sporto programa

Kokios įrangos reikia sportui namuose?

Įranga, reikalinga sportui namuose, yra nurodyta konkretaus plano aprašyme.

Dažniausiai rekomenduojame įsigyti jogos kilimėlį, pasipriešinimo gumas, lengvus svarmenis (galima pakeisti vandens pripildytais buteliais), bei espanderį.

Įrangos įsigijimui turime 15% nuolaidą mūsų partnerių internetinėje parduotuvėje. Visą informaciją rasi čia: https://projectme.lt/inventorius

Neturiu patirties sporte. Ar bus aišku, kaip atlikti pratimus?

Tikrai taip! Kiekvienas pratimas, kurį rasi savo sporto programoje – nufilmuotas, aprašytas ir lietuviškai įgarsintas tam, kad nekiltų abejonų dėl jo atlikimo technikos.

Sporto programos yra kuriamos atsižvelgiant į pradedančiųjų poreikius, tad gali būti užtikrinta, kad viską atliksi taisyklingai.

Be to, jeigu visgi kiltų neaiškumų, visada galėsi užduoti klausimus sporto treneriui vidiniame bendruomenės susirašinėjime!

Ar galėsiu išsisaugoti sporto programą ateičiai?

Sporto programą programėlėje matysi 31 dieną nuo plano aktyvavimo datos.

Išsisaugoti sporto programos šiuo metu nėra galimybės, tačiau aktyviai kuriame šį funkcionalumą ir dar šiais metais pridėsime galimybę programą išsisaugoti.

Kol funkcija kuriama, rekomenduojame dalyvėms tiesiog nusirašyti nurodytus pratimus į savo užrašus arba išsisaugoti ekranvaizdį (angl. „screenshot”) naudojimuisi ateityje. 🙌

Mitybos planas

Iš ko susidės mano mitybos planas?

Po įsigijimo, atsakiusi į klausimus programėlėje, gausi 4 savaičių mitybos planą, kuris susidės iš skanių, sveikų ir lengvai pagaminamų receptų su nuotraukomis ir gaminimo instrukcijomis.

Kiekvienoje dienoje bei recepte bus apskaičiuotos kalorijos ir makroelementai. 

Mitybos plane taip pat rasi aktualią informaciją, palengvinančią plano laikymąsi: patarimus ir maisto produktų rekomendacijas.

O taip pat papildomai Tavęs lauks:

 • 3 valgymų per dieną mitybos planas, jeigu tą dieną nesigaus valgyti 4 ar 5 kartus;
 • Nuolat atsinaujinantys sezoninių receptų gidai;
 • „Cheat day” receptų gidas.

Noriu mesti svorį, ar reikės jaustis alkanai?

Tikrai ne. Mūsų mitybos planai sudaryti taip, kad nesijaustum alkana. Pagal plano receptus gaminti patiekalai sotūs, tačiau padės neviršyti reikalingos kalorijų normos, o tai padės atsispirti užkandžiavimų pagundai bei išlikti produktyvia visą dieną!

Ar siūlote mitybos planus veganėms, peskovegetarėms?

Tikrai taip! Įsigijusi bet kurį planą turėsi užpildyti savo anketą, kurioje nurodysi savo mitybos tipą. Siūlome mitybos planus visavalgėms, peskovegetarėms ir veganėms. 🌱

Specialūs poreikiai

Turiu sveikatos problemų, ar galiu dalyvauti projekte?

Mūsų specialistų komanda visada pasirengusi pakonsultuoti, tad turėdama sveikatos problemų drąsiai parašyk mums – padėsime išsirinkti tinkamiausią planą arba pakonsultuosime, kur kreiptis jeigu pasiūlyti plano Tavo atveju negalėsime.

Žindau, ar galiu dalyvauti projekte?

Taip, jeigu Tave prižiūrintis gydytojas leidžia sportuoti.

Šiuo periodu yra itin svarbi pilnavertė ir sveika mityba, tad pateikiame rekomendacinę informaciją žindančioms mamoms bei mitybos planus kupinus įvairių receptų pasirinkimui pagal skonį ir galimybes.

Taip pat, labai svarbu į sportinį režimą įeiti palengva ir turėti galimybę pasikonsultuoti su specialistais, būtent dėl to bendruomenės susirašinėjime galėsi užduoti rūpimus klausimus ne tik mitybos specialistei, bet ir sporto treneriui.

Laukiuosi, ar galiu dalyvauti projekte?

Mūsų planai nėra pritaikyti besilaukiančioms moterims, tad nėštumo periodu rekomenduojame sportuoti ir maitintis pagal planą tik su asmeninio gydytojo leidimu bei priežiūra.

Lauksime Tavęs po gimdymo, kai Tave prižiūrintis gydytojas jau leis sportuoti bei siekti norimų pokyčių 🥰

Man dar nėra 18 metų, ar galiu dalyvauti projekte?

„Project Me“ sporto ir mitybos planai yra skirti merginoms ir moterims nuo 18 metų. Jeigu dar nesi sulaukusi 18 metų, rekomenduojame sportuoti ir maitintis su asmeninio trenerio priežiūra.

Sergu cukriniu diabetu, ar galiu dalyvauti projekte?

Prieš dalyvaujant projekte, rekomenduojame apie tai pasikonsultuoti su gydytoju. Taip pat norėtume pateikti mūsų mitybos specialistės pateiktas mitybos rekomendacijas sergant I tipo diabetu. Tikimės, kad jos bus naudingos renkantis sveikesnį gyvenimo būdą nepaisant ligos. Failą su rekomendacijomis gali atsiųsti paspaudusi šią nuorodą.

Planų įsigijimas ir narystės

Kuo skiriasi planai nuo narysčių?

Narystės skirtos toms, kurios planuoja dalyvauti projekte ilgiau nei vieną mėnesį ir taip sutaupyti! Įsigijusi narystę, kiekvieną mėnesį galėsi rinktis vis kitą planą, o mėnesinis mokestis bus žemesnis nei įsigyjant vieno mėnesio planą.

Pavyzdžiui:
„Fat Burn HOME”, „Weight Loss HOME” ir „Anti-Cellulite HOME” planai kainuoja po 59,99 Eur.

Įsigijusi 3 mėnesių narystę už 134,99 Eur., galėsi kiekvieną mėnesį rinktis vis kitą planą, tad plano kaina gausis vos 44,99 Eur/mėn.

Kaip įsigyti narystę?

Įsigyti narystę gali adresu: https://app.projectme.lt/#/memberships

Įsigijusi narystę, visą informaciją kaip prisijungti prie sistemos bei įsirašyti mobiliąją programėlę gausi el. paštu. ❤️

Ar įsigijus planą internetiniame puslapyje, kitą mėnesį automatiškai nusiskaičiuos narystės mokestis?

Ne! Narystės mokestis yra mokamas tik tais atvejais, jeigu įsigyji narystę. Įsigijusi konkretų planą mūsų internetiniame puslapyje (pvz.: „Fat Burn HOME”), prieigą prie projekto turėsi 31 dieną nuo plano aktyvacijos momento, o 31 dienai praėjus, prieiga bus išjungta, o narystės mokestis nebus nuskaičiuotas.

Kaip nutraukti narystę?

Narystę nutraukti gali bet kada iki kito apmokėjimo termino.

 1. Prisijunk prie savo paskyros sistemoje adresu https://app.projectme.lt
 2. Savo paskyros meniu spausk mygtuką „Narystės valdymas”;
 3. Atsidariusiame narystės valdymo lange spausk mygtuką „Cancel plan”;

Nutraukus narystę, prieigą prie projekto turėsi tol, kol baigsis apmokėtas terminas. Apmokėtam terminui pasibaigus, prieiga prie projekto bus išjungta, o narystės mokestis nebus nuskaičiuotas.

Susirgau / atostogauju – ar galiu laikinai sustabdyti planą arba narystę?

Taip *. Savo „Project Me“ paskyros nustatymuose paspausk mygtuką „Laikinai sustabdyti narystę“. Mūsų komanda patvirtins Tavo prašymą, o tęsti dalyvavimą projekte galėsi nuo prašyme pateiktos grįžimo datos.

* Išskyrus tais atvejais, jeigu narystę įsigijai ne adresu https://app.projectme.lt/, o tiesiai per mobiliąją programėlę. Tokiais atvejais mygtuko „Laikinai sustabdyti narystę“ programėlėje nematysi, kadangi „Project Me“ neturi teisės valdyti narysčių, užsakytų per „Apple“ ar „Google Play“ narysčių valdymo sistemas. Dėl šios priežasties rekomenduojame narystes įsigyti mūsų internetiniame puslapyje, o jeigu visgi įsigijai per mobiliąją programėlę ir nori ją laikinai sustabdyti – parašyk mums žinutę, pagelbėsime! ❤️

Mobili programėlė

Ar programėle galėsiu naudotis ir savo kompiuteryje, ir telefone?

Taip, „Project Me“ narės gali naudotis programėle tiek mobiliajame telefone, tiek per interneto naršyklę savo asmeniniame kompiuteryje (planšetėje).

Kokiuose įrenginiuose veikia mobili programėlė?

Programėlė veikia tiek Android, tiek Apple (iOS) mobiliuose įrenginiuose. Jeigu nori viską matyti dideliame ekrane – atsidaryk programėlę per kompiuterį ar planšetę, nuoroda: https://app.projectme.lt

Kur buvo kurta mobili programėlė?

Mūsų programėlė buvo kurta Lietuvoje, vidinėje „Project Me” komandoje.

Tai leidžia mums nuolat įsiklausyti į dalyvių poreikius ir pasiūlyti geriausius, patogiausius ir inovatyviausius sprendimus, padedančius patogiai laikytis įsigyto plano. 🤩

Tai pirma tokio lygio mobili programėlė lietuviškame sporto ir mitybos projekte.

 

Tapk pati sau skani.

Išsirink planą ir prisijunk prie mūsų!